Stahování a sdílení

Nelze si nevšimnout, že někteří tanečníci, které jsme zachytili na soutěži, si fotky z našeho facebooku stáhnou a znovu uploadují k sobě na profil. Taková akce bohužel poškozuje jak nás, tak především kvalitu fotografií, na nichž je tanečník/pár zachycen. Proč?

Facebook při nahrávání fotek upravuje jejich kvalitu, vlastně je „znekvalitňuje“, aby byly co nejmenší a nezabíraly mnoho místa na serverech. Námi nahrané fotky tak facebook komprimuje, a v plné kvalitě je na této sociální síti nikdy neuvidíte. Pokud si je stáhnete z facebooku a uploadnete např. na svůj profil znovu, tímto procesem snímek projde už dvakrát. Nejen, že pak máte na svém profilu svou nekvalitní fotografii, ale také tím poškozujete nás, protože zde chybí přímé označení („proklik“) na naši facebookovou stránku.

Jak postupovat


při přidávání fotek z TS na soukromý profil na facebooku?

Pokud přidáme na facebook nové album a vy jste označeni na našich fotkách, facebook je vám automaticky zobrazí na vašem profilu (pokud máte povoleno přidávání fotografií bez autorizace). Zajisté si všímáte, že společně se zobrazenými fotografiemi vás je to však celé album, které je na vašem profilu vidět, takže např. komentáře vašich rodičů/prarodičů o tom, jak vám to sluší, se zobrazí pod celým albem na stránce TS.

Facebook naštěstí nabízí kouzelné tlačítko „sdílet“, kterým si oblíbenou fotku z našeho alba nasdílíte přímo na svůj profil. Zůstáváte zde označeni (takže ve vašich fotografiích nebudou dvě stejné fotky, jako kdybyste ji stáhli a uploadli znovu a znovu jste se označili), ale veškeré „to se mi líbí“ a komentáře jsou vidět pouze pod vámi sdílenou fotkou a ne pod albem fotografií na Tanečním světě.

V neposlední řadě nám sdílením pomáháte s propagací, protože naše stránka má šanci dostat se k více užaslým divákům našich/vašich fotografií!

Děkujeme proto za každé sdílení namísto stahování a znovunahrávání fotografií z alb TS na facebooku! 🙂

Chci fotku


na svém profilu bez vodoznaku a linků na Taneční svět

To je jednoduché! Pokud chcete pořádnou kvalitní fotku sebe sama/vašeho páru/partnerky/dítěte/vnoučka a vnučky ať už pro publikování na facebooku, vytisknutí  nebo pro jakýkoliv jiný účel, napište nám. Fotografie prodáváme za pár korun a vy je dostanete v tiskové kvalitě bez jakéhokoliv vodoznaku Tanečního světa a můžete si s nimi dělat, cokoliv se vám zlíbí. 🙂