Hledáme nové tváře

Tanečních soutěží je hodně a nás málo. Jsi nadšenec do standardu a latiny? Umíš fotit? A máš čím? Připoj se k nám! Hledáme šikovné fotografy především na focení moravských a slovenských soutěží, které bohužel nestíháme pokrýt.

Co nabízíme?

Tvoje fotky budeme zveřejňovat na webu Taneční svět a na našem facebooku. Tam se dostanou k ohromnému množství sledujících, které sám začínající fotograf nemá možnost oslovit. Navíc je ne zřídkakdy sdílí Český svaz tanečního sportu nebo přímo profil WDSF, pokud se jedná o soutěže mezinárodní. Tam se dostávají fotky Tanečního světa do opravdu celého (nejen tanečního) světa. 🙂

O naše fotky je navíc zájem i v plné kvalitě. Díky zisku z prodeje takových fotografií můžete pokrýt náklady spojené s focením tanečních soutěží.

Co potřebujeme

Potřebujeme fotografa, který bude mít vlastní přístroj, kterým se dají fotit dobré taneční fotky. Držíme si určitou kvalitu, kterou nechceme za žádnou cenu snižovat. Stejně důležitá je i schopnost dělat pěkné fotky. To znamená vědět něco o kompozici a vůbec o focení tanečních soutěží. O to know-how se rádi podělíme, ale člověka, který fotí rozmazané záběry páru zády, nepotřebujeme.

A v neposlední řadě jde o čas. Hledáme nadšence do tancování. Takového, který to dělá z lásky k tanci, protože focení i úprava fotek je věc časově náročná. Cestovat na soutěž, vydržet tam delší dobu, cestovat domů, sednout si k programu a upravovat. To budeme vyžadovat od našich nových kumpánů! 🙂