Nákup fotografií

Objednání focení

Abychom pokryli naše výdaje na techniku, cestování na soutěže a úpravu fotek, zavedli jsme jednotný ceník fotografií v tiskové kvalitě. Navíc, pokud si u nás koupíte pět fotek při jednom nákupu, šestou máte zadarmo. 🙂

K čemu je dobrá fotka v tiskové kvalitě?

Když si od nás koupíte takovou fotografii, má to své nesporné výhody, kterých si třeba běžný smrtelník nevšimne, ale náš čtenář to odteď bude vědět:

  • Na fotografii není vodoznak Tanečního světa, tudíž ji nic „nehyzdí“
  • Taková fotografie má rozlišení 4096 pix na dlouhé straně a navíc je velmi „jemná“ (poměr pix/inch), tudíž si ji můžete nechat vytisknout od hrnečku přes rodinné album po velkoformátový obraz na stěnu

S radostí vám nafotíme vaši taneční soutěž, představení nebo jinou akci. Díky letité praxi dokážeme udělat fotky, z nichž pohyb, emoce a tanec přímo čiší. Jestli se vám líbí naše práce, nabízíme vám možnost „focení akce na míru“.

Jak to funguje?

Je to jednoduché. Dejte nám vědět dostatečně včas, kdy a co byste potřebovali nechat vyfotit. Pokusíme se vám vyjít maximálně vstříc. Když se domluvíme na spolupráci a na detailech, dostanete od nás sadu fotografií v tiskové kvalitě, které prošly kvalitní postprodukcí. Díky tomu s nimi můžete prezentovat vaši společnost, událost v tiskových materiálech, na interntetu, či je využít jinak pro vlastní potřebu.

Jaká je cena?

Cena záleží na vzájemné dohodě, zohledňovat ale budeme místo konání akce (mimo Prahu bude navýšena o cestovní výdaje) a délku naší práce na místě. Obvykle z jedné soutěže vyprodukujeme 100 – 150 kvalitních fotografií.

  • Focení akce
  • po dohodě
  • V ceně 100 – 150 fotografií taneční akce nebo soutěže.
  • Objednejte si nás